O firmie

Nasza firma powstała w 2009 roku jako serwis urządzeń z branży IT. Kontynuując doświadczenia zebrane przez poprzednie 20 lat robiliśmy to co sprawiało nam największą przyjemność – naprawialiśmy laptopy, komputery, monitory, drukarki i szereg innych urządzeń elektronicznych. Udzielaliśmy również wsparcia w zakresie informatycznym oraz zdobyliśmy w pewnym stopniu wiedzę i doświadczenie w zakresie programowania.

Staraliśmy się podejmować wszelkich napraw, nawet tych, które nie były dochodowe po to by zdobywać coraz większe doświadczenie. Otwartość z jaką podchodziliśmy do nowych wyzwań poparta zdobytą wiedzą i doświadczeniem pozwoliły nam rozpocząć przygodę z elektroniką przemysłową. Przydały się szerokie zainteresowania w dziedzinie elektroniki i mechaniki precyzyjnej.

W 2012 roku MEDIKOMP nawiązał współpracę z firmami branży automotive gdzie mieliśmy okazję diagnozować i naprawiać przemysłowe urządzenia elektroniczne jak falowniki, zasilacze przemysłowe, sterowniki PLC, elementy pras do konektorów, zgrzewarki ultradźwiękowe itp. Dalszy rozwój zainteresowań doprowadził nas do współpracy z firmami zajmującymi się obróbką materiałów i zakres działania serwisu powiększył się o sterowniki CNC, serwonapędy, zasilacze, panele operatorskie, monitory przemysłowe.

Od 2014 roku zajmujemy się także naprawą i regeneracją silników indukcyjnych łącznie z osprzętem jak tachoprądnice, resolwery, enkodery wraz z ich stosowną kalibracją - w szczególności w silnikach synchronicznych. Mimo, że filarem finansowym naszej działalności jest dział serwisu urządzeń przemysłowych nadal zajmujemy się naprawą sprzętu informatycznego.

Kontakt z nowymi technologiami komputerowymi daje nam wiedzę będącą ciekawym uzupełnieniem naszej oferty usług.

KONTAKT

43-300 Bielsko-Biała, ul. Żywiecka 21

+48 33 811 05 85

+48 605 503 070

biuro@medikomp.net